Lockr (5.0.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Header text
bo: མགོ་ཤོག་ཡིག་རྐྱང་།
