Lockr (5.0.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Save
fr: Enregistrer

en: Region
fr: Région

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Advanced
fr: Avancé

en: Security
fr: Sécurité

en: Environment
fr: Environnement

en: Credit card
fr: Carte bancaire

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Header text
fr: Texte de l'entête
