Lockr (5.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Save
hr: Spremi

en: Region
hr: Regija

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: Advanced
hr: Napredno

en: Status messages
hr: Poruke statusa
