Lockr (5.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Save
th: บันทึก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Info
th: ข้อมูล

en: Credit card
th: บัตรเครดิต
