Lockr (5.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Save
tr: Kaydet

en: Region
tr: Bölge

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: OK
tr: Tamam

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Security
tr: Güvenlik

en: Info
tr: Bilgi

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Status messages
tr: Durum mesajları
