Lockr (5.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Save
vi: Lưu

en: Region
vi: Vùng

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Info
vi: Thông tin

en: Environment
vi: Môi trường

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng
