Lockr (5.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Save
af: Stoor

en: Unknown
af: Onbekend

en: Error
af: Fout

en: Warning
af: Waarskuwing
