Lockr (5.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች
