Lockr (5.0.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Region
ku: ناوچە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: OK
ku: باشە

en: Info
ku: زانیاری
