Lockr (5.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Security
lt: Saugumas

en: Info
lt: Informacija

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės
