Lockr (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Advanced
da: Avanceret

en: Security
da: Sikkerhed

en: Log in
da: Log ind

en: Sign up
da: Tilmeld
