Lockr (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Save
it: Salva

en: Region
it: Regione

en: Email
it: E-mail

en: Advanced
it: Avanzate

en: Security
it: Sicurezza

en: Log in
it: Accedi

en: Sign up
it: Iscriviti
