Locksmith (2.0.0-beta0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: Add
be: Дадаць

en: Machine name
be: Машынная назва
