Locksmith (2.0.0-beta0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj
