Locksmith (2.0.0-beta0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Add
eu: Gehitu

en: Machine name
eu: Makinaren izena
