Locksmith (2.0.0-beta0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Remove
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Add new
fi: Lisää uusi

en: Add
fi: Lisää

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Machine name:
fi: Koneluettava nimi:
