Locksmith (2.0.0-beta0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Value
it: Valore

en: Remove
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Add new
it: Aggiungi nuovo

en: Add
it: Aggiungi

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Machine name:
it: Nome macchina:
