Locksmith (2.0.0-beta0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
