Locksmith (2.0.0-beta0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
