Locksmith (2.0.0-beta0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە
