Locksmith (2.0.0-beta0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Remove
lv: Izņemt

en: Label
lv: Etiķete

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Add
lv: Pievienot

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
