Locksmith (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar
