Locksmith (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Machine name:
el: Όνομα μηχανής:
