Locksmith (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu
