Locksmith (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Add
ja: 追加

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Credentials
ja: 資格情報

en: Machine name:
ja: システム内部名称:
