Locksmith (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
