Locksmith (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Machine name
ne: मशीन नाम
