Locksmith (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Remove
ps: لركول

en: Add
ps: زیاتول

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
