Locksmith (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov
