Locksmith (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Machine name:
ta: இயந்திரப் பெயர்:
