Locksmith (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు
