Locksmith (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Remove
vi: Xoá

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Credentials
vi: Thông tin xác thực
