Locksmith (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Remove
ca: Elimina

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Machine name:
ca: Nom màquina:
