Locksmith (2.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Value
de: Wert

en: Remove
de: Entfernen

en: Label
de: Beschriftung

en: Add
de: Hinzufügen

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: Credentials
de: Zugangsdaten

en: Machine name:
de: Systemname:

en: Locksmith
de: Schlüsseldienst
