Locksmith (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Remove
et: Eemalda

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Machine name:
et: Masinloetav nimi:
