Locksmith (2.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Value
hi: मान

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Label
hi: लेबल

en: Add
hi: जोड़ें

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम
