Locksmith (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Machine name:
hu: Programok által olvasható név:
