Locksmith (2.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Label
sr: Ознака

en: Machine name:
sr: Машинско име:
