Locksmith (2.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: Add
az: Əlavə et

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Machine name:
az: Maşının adı:
