Locksmith (2.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
