Locksmith (2.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش
