Locksmith (2.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Remove
uk: Вилучити

en: Label
uk: Мітка

en: Add
uk: Додати

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Machine name:
uk: Машинна назва:
