Locksmith (2.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Add
ur: شامل کریں
