Locksmith (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Remove
cs: Odstranit

en: Label
cs: Popisek

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Add
cs: Přidat

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Machine name:
cs: Strojový název:
