Locksmith (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Remove
mr: काढा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा
