Locksmith (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Remove
oc: Levar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add new
oc: Apondre novèl

en: Add
oc: Apondre

en: Machine name
oc: Nom sistèma
