Locksmith (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Add new
pl: Dodaj nowe

en: Add
pl: Dodaj

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Machine name:
pl: Identyfikator systemowy:
