Loco Translate (3.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Overview
bs: Pregled

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: All
bs: Sve

en: 1 day
bs: 1 dan

en: 1 week
bs: 1 sedmica
