Loco Translate (3.0.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Language
ku: زمان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Summary
ku: کورتە

en: All
ku: هەموو

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Update available
ku: نوێکردنەوە هەیە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: No update data available
ku: زانیاری دەربارەی نوێبوونەوە نییە
