Loco Translate (3.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Language
mn: Хэл

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: All
mn: Бүгд
